24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Yaldız Folyo

Yapışkanlı yaldız folyo baskı

Yaldız Folyo

Yaldız baskı çeşitleri ile sizlere istediğiniz tüm baskıları profesyonel şekil de yapıyoruz. İhtiyacınız ürün hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Yaldız

Folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır.

Yaldız Folyo baskı nedir?

Yaldız Folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun yaldız renkte olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun kumlu folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir.

Yaldız Folyo Baskı Fiyatları Uygun Yaldız Folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli Yaldız Folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

Yaldız Folyo baskı çeşitleri nelerdir?

Yaldız Folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır. Yaldız Folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır.

Yaldız Folyo baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Yaldız Folyo dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

Folyo baskı nedir?

Folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır. Ayrıca arka yüzeyinin yapışkanlı olması folyo baskının tercih edilmesi açısından en önemli nedenlerden olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir ve uygulanabilir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir.

Folyo yazı sticker nedir?

Reklamcılıkta eskiden tabelalar boyama sistemi kullanılarak yapılırdı. Folyonun tabela sektörüne girmesi ile reklamcılık sektörü çağ atladı diyebiliriz. Folyo İnanılmaz bir rahatlık ve kolaylık sağladı. Günlerce bir tabelanın renklendirmesi ile uğraşan tabelacılar. Folyo kesim ile bir kaç dakikada işlerini bitirmeye başladılar. Folyonun plotter denen folyo kesim makinasına yerleştirilmesinden sonra hazırlanan taslağın kesime gönderilmesi ile folyo yazı sticker kesim yapılır.

TEK TIKLA ARA