24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Varak Folyo

Yapışkanlı varak folyo baskı

Varak Folyo

Varak Folyo çeşitleri ile sizlere istediğiniz tüm baskıları profesyonel şekil de yapıyoruz. İhtiyacınız ürün hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

varak-folyo

Varak Folyo

Folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır.

Varak Folyo baskı nedir?

Varak Folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun varak renkte olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun kumlu folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir.

Varak Folyo Baskı Fiyatları Uygun Varak Folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli Varak Folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

Varak Folyo baskı çeşitleri nelerdir?

Varak Folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır. Varak Folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır.

Varak Folyo baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Varak Folyo dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA