24 yıldır hizmetinizdeyiz..

S.S.S

Yardım sayfası

Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabı yok ise hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek merak ettiğiniz sorular sormaktan çekinmeyin..

Bize Ulaşmak için : (0212) 503 02 16 numaradan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme

Tek çekim alışverişlerde (Taksit istemeyen) müşterilerimiz tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirler.

Havale ve EFT ile Ödeme

Ödemenizi İnternetten, Bankalardan veya ATM’lerden yapabilirsiniz.

Havale/EFT hesap bilgilerimiz

Hesap sahibi : Reklam212 İnş San. Tic.Ltd. Şti.

Türkiye İş Bankası  –  (1263) Sanayi Yenibosna Şubesi

Hesap No:71331    IBAN: TR79 0006 4000 0011 2630 0713 31

Nakit ödeme

Ödemenizi iş yerimizden ürünlerinizi teslim alırken elden nakit olarak makbuz karşılığı yapa bilirisiniz.

Çek karşılığı ödeme

Yapılan anlaşma doğrultusunda Maximum 90 gün vadeli çek karşılığı ödemenizi  yapa bilirsiniz.

Nerelere servisiniz var?

Sadece istanbul’un Avrupa yakasına sevisimiz var.

Servisinizi kendinizmi yapıyorsunuz?

Evet servis hizmeti Reklam212’nin kendi aracı ile yapılmaktadır.

Servisten herhangi bir ücret talep ediyor musunuz.?

Hayır servis için hiç kimseden herhangi bir ücret talebimiz yoktur. Bizimle çalışmanız yeterlidir.

Siparişim nezaman elime ulaşır?

Bildiğiniz gibi Ürünlerimiz hazır ürünler değildir. Sipariş üzerine imal edildiği için. Aynı gün içinde servise yetişmesi mümkün değildir.  2 iş günü içerisinde servisimize verilir.  Gün içinde sabah 10:00 da çıkan servisimiz  sadece İstanbul’un Avrupa yakasına dağıtım yaptığı için en geç 15:00 gibi siparişleriniz elinizde olur.

İstanbul dışına servisiniz varmı ?

MNG kargo anlaşmalıyız Türkiye’nin her köşesine gönderi yapıyoruz.

Kargo ücreti nektardır?

Ürünün ebadına göre kargo fiyatları değişiklik göstermektedir. Ürün siparişinde fiyat çalışmasını yaparız bizimle İletişim irtibata geçiniz.

Şehir dışı Siparişim ne zaman elime ulaşır? 

Bildiğiniz gibi Ürünlerimiz hazır ürünler değildir. Sipariş üzerine imal edildiği için. Aynı gün içerisinde kargoya vermemiz mümkün olmuyor.  2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firması ürünü 1-2 gün arasında adresinize teslim eder. Kargolar özel olarak ambalajlanmakta ve MNG kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir.

Dış mekan dijital baskı nedir?

Dijital Baskı kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Kendi içinde İç mekan ve Dış Mekan olmak üzere iki çeşittir. Dış mekan baskı Adındanda anlaşılacağı gibi, açık alanlarda ve dış mekanlarda kullanılan baskı türüdür. Bir dönem dış mekan baskı, kötü baskı anlamına gelirdi. Milyon dolarlık makinalarla bile şimdiki kaliteyi yakalamak imkansızdı.. Dijitalya olarak biz 14PL Maxima kullanıyoruz. İç mekan kalitesinde baskı yaparak müşterilerimizi şaşırtmaya devam ediyoruz. Baskının kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerektiğini hatırlatırız. Sorunlu görsel çalışmaya ekibimiz baskı öncesi müdahalede bulunarak sizlerle irtibata geçerek sorunu gidererek imalat sürecini başlatırlar.

Dış mekan dijital baskı nerede kullanılır?

Günümüzde dijital baskı birçok alanda kullanılmaktadır. Reklam, Promosyon, Tekstil gibi. Kullanım alanları son yıllarda ciddi derecede artış göstererek. Birçok sektörün kendiliğinden oluşmasına vesile olmuştur. Eskiden bir tabelanın yapımı haftalar alırken, Şimdi dijital baskı sistemi ile sadece dakikalar içinde hazırlanmış oluyor.

Dış mekan dijital baskı çeşitleri nelerdir?

Yer grafiği, Branda, Cast folyo, Duratrans, Folyo, Mesh, One way vision, Şeffaf folyo, Vinil, Blackout baskı olmak üzere toplam 10 çeşit dış mekan ürüne baskı yapılabilmektedir.

Dış mekan dijital baskı nasıl yapılır?

Baskının kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerektiğini hatırlatırız. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. İstenilen malzeme makinaya yerleştirilir. Çalışma makinaya gönderilir. Baskı işlemi başlar. Baskı püskürtme sistemi ile yapılır. Baskı bittikten sonra baskı makinadan alınır bir müddet dinlendirilir. Artık baskı uygulanmaya hazırdır.

Dış mekan dijital baskıda ne tür mürekkep kullanılır?

Dış mekan dijital baskı. Solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda basılır. Dijitalya olarak bizim kullandığımız makinalar Eco Solventtir. (Solvent oranı düşük)

Dış mekan dijital baskıda ne tür malzemeler kullanılır?

Branda, Duratrans, Folyo çeşitleri , Mesh, One way vision, Vinil, Blackout , Cancas Kumaş olmak üzere toplam 8 çeşit baskı malzemesi bulunmaktadır. Bunların dışında Montaj malzemelerine ihtiyaç duyulmakdır.

Dış mekan dijital baskı nasıl korunur?

Dış mekan dijital baskı solvent  bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya ihtiyacının olmamasıdır. Dijitalya olarak biz Folyo baskıya Laminasyon atılmasının; Baskının ömrünü uzatacağını  hatırlatmak isteriz.

Dış mekan dijital baskı iç mekanda kullanılır mı?

Dış mekan dijital baskıyı İç mekanda da istediğiniz alanda kullana bilirsiniz üstelik İç mekan baskıyla neredeyse aynı kalitede olmasına rağmen çok daha uygun maliyetlerle.

İç mekan dijital baskı nedir?

İç mekan dijital baskı adından da anlaşılacağı üzere kapalı alanlarda iç mekanlarda kullanılan fotoğraf kalitesinde bir baskı türüdür.

İç mekan dijital baskı nerede kullanılır?

Daha çok Alışveriş merkezleri, Vitrinler, Restoran, İç dekorasyonlarda v.b. gibi alanlarda kullanılır.

İç mekan dijital baskı çeşitler (Türleri) nelerdir?

Afiş baskı, Canvas baskı, Duratrans baskı, Folyo baskı, Fotoğraf  kağıdı baskı, Pet film baskı, PP kağıt baskı, Saten baskı.

İç mekan dijital baskı nasıl yapılır?

Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir.

İç mekan dijital baskıda ne tür mürekkep kullanılır?

İç mekan dijital baskı Organik denile bilecek su bazlı boyalar ile yine su bazlı makinalarda basılmaktadır. Su bazlı olması nedeniyle de laminasyona ihtiyaç duymaktadır. Laminasyon atılmayan iç mekan su bazlı baskılar nem ve sudan etkilenir ve kullanılamaz hale gelirler.

İç mekan dijital baskıda ne tür malzemeler kullanılır?

Canvas Kumaş, Saten Kumaş, Duratrans, Pet Film, Fotoğraf Kağıdı, PP Kağıt, Folyo gibi malzemelere baskı yapıla bilir.

İç mekan dijital baskı nasıl korunur?

İç mekan dijital baskı su bazlı boyalarla basılması nedeni ile laminasyona ihtiyaç duymaktadır. Laminasyon atılmayan baskılar nem ve sudan etkilenir ve kullanılamaz hale gelirler.

İç mekan dijital baskı dış mekanda kullanılır mı?

İç mekan dijital baskı laminasyon kaplandıktan sonra istediğiniz alanda kullana bilirsiniz sadece malzeme ve baskı kalitesi dolayısı ile biraz daha maliyetli olacaktır. 

Temiz ve pak olmalı; 

Kirli bir ortamda Islak ve nemli yüzeyler tozu çok rahat çeker. Bu durum baskı kalitesini bozduğu gibi zamanla kafa tıkanmalarına sebebiyet vererek makinanıza zarar verir.

Havalandırma olmalı;

Baskının yapıldığı ortamın çalışanlar açısından sağlıklı olabilmesi için sürekli hava devir daimi yapılmalı ve içerideki havanında aynı sıcaklıkta kalmasına özen gösterilmelidir. Bu işlem için pencere aç kapat olmaz havalandırma gereklidir. Aksi durumlarda hava sürkülasyonundan dolayı baskı kalitesi bozulur. Aynı şekilde baskı kafaları zarar görür.

Kışın Isıtıcı, Yazın Soğutucu sistemleri eksiksiz olmalı; Makine, Baskı kafaları, Mürekkep, Baskının yapılacağı malzeme, Ortam sıcaklıklarından etkilenirler. Bu yüzden Baskının yapıldığı ortam yaz kış ortalama 22-23 derecelerde olmalı. aksi durumda istenilen kalitede sonuç alınmaz, fazlası ile malzeme firesi verirsiniz, zamanla baskı kafaları zarar görür.

Güç kaynağı olmalı:

Dijital baskı makinaları hassas cihazlardır. Elektrik akımlarının düzensiz gelmesi bu tarz makinalara zarar verir. O yüzden güç kaynağı kesinlikle bulundurulmalıdır.,

Yukarıda saymış olduğumuz dört madde olmazsa olmazlardır kesinlikle yerine getirilmeli.

En iyi malzemeler  Dijitalya’da…

Laminasyon nedir?

Baskı yüzeyini koruma amacıyla yapılan plastik (naylon) yüzey kaplama işlemidir.

Laminasyon nerede kullanılır?

Genelde su bazlı bozulmaya elverişli iç mekan baskılarda olmakla beraber. Koruma ve ömrü uzatma amacı ile Dış mekan baskıdada kullanılır.

Laminasyon çeşitleri nelerdir?

Reklamcılık sektöründe genellikle Sıvı ve Rulo bant olmak üzere iki çeşit laminasyon kullanılmaktadır. Bunlarda kendi içlerinde parlak ve mat olmak üzere iki çeşittir.

Laminasyon nasıl yapılır?

Laminasyon makinesi açın.  Eğer Sıcak laminasyon yapacaksanız  5-10 dakika bekleyin. Merdaneler ortalama 10 dakikada tamamen ısınmış olacaktır. Laminasyon makinasında  istediğiniz hızı seçin  Sıcak laminasyon işlemlerinde yavaş mod kullanılır.  Soguk laminasyonlarda hızlı modu kullana bilirsiniz. Makinaya kullanmak  istediğiniz laminasyonu yerleştirin. Merdanelerin aralarını açın. Lamine yapılacak malzemeyide makinaya yerleştirin. Laminasyon filminin üzerindeki taşıyıcı kağıdı 30 veya 40 cm kadar açın, laminasyonu  2 merdane arasından geçirin, geçirirken malzemenin merdaneye yapışmamasını dikkat edin. Merdanelerin arasını kapatın hiç boşluk olmasın. Lamine yapacağınız baskıyı merdanelere yaklaştırın. yavaşça ittirmeye başlayın. Lamine edilecek Baskı laminasyon bandından çok küçük olmasın aksi taktirde laminasyon filmin taşan kısımları merdanelere yapışır. baskıllar laminasyon makinesi üzerinde laminasyon filmi ile birlikte harekete başlamalıdır. Ek baskı ile beslemek için, baskının merdanelerin içinden yaklaşık olarak 1 cm geçtiğinden emin olun aksitaktirde baskı üst üste yapıştırmış olursunuz. Yeni baskıyı vermeden önce “Stop” düğmesine basabilirsiniz. Makinadan tüm baskıları geçirdikten sonra ”Stop” düğmesine basın  ve lamnasyon işlemini sonladırın. Makinadan lamine edilmiş malzemeyi çıkarın etrafındaki fazlalık laminasyon filmlerini kesin  aksi taktirde uygulama ve paketlemde yapışmalardan dolayı sorun yaşarsınız.

Laminasyonda ne tür malzeme kullanılır ?

Laminasyon yapmak için dört unsur gereklidir. Laminasyon makinası, Laminasyon malzemesi, Lamineden anlayan iyi bir personel, lamine edilecek malzeme olması yeterlidir. Başkada bir şeye ihtiyaç yoktur 

Laminasyon nasıl korunur?

Transfer bandı nedir?

Transferin kelime anlamı bir yerden başka bir yere taşıma ya da götürmedir. Reklam sektöründe transfer bandı arkası yapışkanlı film olan ve genellikle reklam folyolarının üzerine sıvanarak bütün karekterleri tek parça halinde kağıttan ayırıp uygulanacağı yüzeye taşıma işlemini yapan arkası yapışkanlı filmdir.

Transfer bandı nerede kullanılır?

Reklamcıların kullandığı folyolarının üzerine sıvanarak bütün karekterleri tek parça halinde kağıttan ayırıp uygulanacağı yüzeye taşıma işlemini yapmakta kullanılır.

Transfer bandı çeşitleri nelerdir?

50x61x95x100x122 ebatlarında 50ve100m sarımlık olup. Yapılacak uygulamaya göre farklı yapışkan ve tutuculuk özelliğine sahip değişik kalınlık ve özelliklerde transferler mevcuttur. Dijitalya olarak biz Kullanılacağı alana zarar vermemesi için Mukavameti zayıf olan. Zarar görmeyecek küçük işler için Mukavameti güçlü olan olmak üzere iki çeşit transfer bandı kullanıyoruz.

Transfer bandı nasıl uygulanır?

Eski sistem ile dersek Folyo yazının ayıklanmış eksiksiz bir şekilde. Düz ve sert zemine serilmiş olması lazım. Transfer bandının bir ucunda yardımcı eleman, transfer bandının folyoya yapışmasını engellemek için yukarıda tutar. Diğer ucunda Aplikatör transfer bandını folyoya yapıştırır ve ragle ile yardımcı elamana doğru hava kabarcığı bırakmadan yapıştırarak gelir ve tranferleme işlemi biter. Yeni sistemde Folyo yazı ayıklanmış, eksiksiz ve yazılar dışta kalacak şekilde rulo haline getirilir.,Folyo yazı laminasyon makinasında baskının takıldığı kısma yerleştirilir. Transfer bandıda laminasyonun takıldığı kısma yerleştirilir. Laminasyon yapar gibi trasnferleme işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

Transferlemede ne tür malzeme kullanılır?

Eski sistemde Ragle ve Falçata, Yeni sistemde laminasyon makinası ve falçata olması yeterlidir.

Transfer bandı nasıl korunur?

Transfer bandı genellikle tek seferliktir. Folyo yazı uygulandıktan sonra transfer bandı çöpe atılır. Fakat atölye ortamında toplu işlerde transfer bandının kullanıldığı yer tozsuz temiz olur ise aynı transferi defalarca kullana bilirsiniz. Aksi taktirde tek seferde çöpe atmış olursunuz.

Laminasyon iç ve dış mekanda kullanılırmı?

Laminasyonun asıl maksadı iklim değişikliklerinden (Güneş ışığı, Yağmur, Kar, Su) v.b. gibi dış etkenlerden baskıyı korumak. Aynı zamanda baskının ömrünü uzatmak ve yine korumak için iç mekandada kullanılır.

MAKİNANIN AÇILIŞI

İlk önce makinanın kafasının  altında bulunan solvent tablası çıkartılır ve ardından makinanın kafaları mendille silinir.
Yeşil power tuşuna basılır ve kafa sağa başa doğru gider ve tekrar sol baştaki yerini alır.
Sonra pc den LYprint programı açılır ve ardından makinanın kafasını yön tuşuyla sağa doğru getirilir.   ardından programdan flaş yaparak makine sol tarafa yerine giderek kendini flaş alır
Makineyi  flaş aldıktan sonra makine kafalarındaki vanalar saat yönünde  12 tarafına çevrilecek ardından alttaki turuncu düğmeye basılıp biraz boya akıtılıp kafanın altı mendille silinir..

MAKİNANIN KAFLARININ TEMİZLENİŞİ

Makine baskı yaparken kafalarda kesme yapıyorsa eğer sol tarafta bulunan  pause tuşuna basılır ve makinanın kafası sol taraftaki yerine gidince solventli bezle makinanın kafaları bastırılmadan hızla silinir ve boya akıtılıp mendille tekrar silinir ardından tekrar baskıya devam edilir.
Makine devamlı sorunlu basmaya devam ediyorsa baskı bittikten sonra LYprint programından nozze test alınır ve makinanın kafaları kontrol edilir . kafanın durumu kontrol edilir eğer kafalar her renkte kesme yapmışsa makine tekrar flash yapılır ardından kafalar temizlenir ardından tekrar kafa çağırılıp nozze test tekrar alınır eğer sorun devam ediyorsa kafalardan solvent geçirilir
Makinaya solvent basmak için kafa sol tarafta durmalı ardından vanalar saat yönünde 6 tarafına teker teker solvent basarak çevrilmelidir
Makinaya solvent bastıktan sonra tekrar vanalar saat yönünün 12 tarafına çevrilmelidir ardından makinayı solventle flash yaptırılmalıdır .
Makinadan solventi akıtıp baskıya geçince eğer baskıda yine bozukluk varsa makine durdurulup arka taraftaki hava  hortumundan kafalardaki havalar alınır sonra tekrar baskıya devam edilir . eğer sorun devam ediyorsa tekrar makine durdurulur makinanın film bölümü ıslak mendille güzelce sinilir ..
Kafaları tamamen solventle temizlemek içinde  makinanın vanası saat yönünde 6 tarafına çevrilir ve ardından solventten geçirilir ardından kafanın hava hortumunun altındaki prinç vida açılıp hava kanalından da solvent geçirilmiş olunur  ve solvent geçirildikten sonrada tekrar vana saat yönününde 9 tarafına çevrilip pirinç vida kapatılır sonra bu işlem teker teker bütün kafalarda uygulanır
Uzun süreli çalışmayacak durumlarda 2 günde bir makinalar açılır, biraz baskı yapılır. Makine çıkışa kadar flaşta bekletilir. Çıkışta kafalara solvent basıp o şekilde kapama işlemleri yapılır.

MAKİNAYA BASKI VERME

Grafik bölümünden gelen dosyalar  server da ortak dijital baskının içine atılır. Buradaki dosyayı kesip masa üstünde baskı dosyasına tarih atarak yapıştırılır
Dosyayı aktardıktan sonra baskı klasörüne  ardından Photo Print  programı açılır ardından programda sol üst köşede bulunan jop tuşuna tıklanır ve serverden baskı klasörüne taşıdığın klasörün içinde bulunan tif dosyalarının hepsi seçilerek programa atılır  .
Programa atıldıktan sonra tif dosyaları teker teker seçilir ve pas ve ölçü ayarları girilir  eğer aynı ölücülerde ve aynı malzemeye basılıcaksa ölçü girildikten sonra teker teker seçip programdan bulunan nest tuşuyla tif dosyaları birleştirilir .
Tif dosyaları birleştirildikten sonra ripleme yapılır .
Ripleme işlemi de birleştirilmiş dosyaları seçip ardından send tuşuna basıp RİPLER klasörüne girip firma adıyla klasör açıp ardından açılan klasörün içine tekrar stand veya ürün ismi girilerek  klasörün içine ripleme yapılır. Ripleme işlemi bittikten sonra LYPrint programı açılır ve riplenmiş dosyayı program içindeki sahneye getirilir..
Ardından basılacak baskıya göre malzeme takılır makinaya . malzeme makinanın sağ tarafından takılır ardından malzemenin üstüne boş kuka atılır
Malzeme takıldıktan sonra . makinanın kafası baskı basılacak yere getirilir ardından LYPrint programından print tuşuna tıklanarak baskı basmaya başlar..

GENEL TEMİZLİK

Baskı makinası çok temiz tutulmalıdır bunun içinde baskı bölümünün de  çok temiz olması gerekir öncelikle.  2 haftada bir deterjanlı suyla yerler yıkanmalıdır  . makinanın altı üstü ıslak bezle güzelce silinip temizlenmelidir

GÜNLÜK  KONTROLLER

Makinanın günlük kontrolleri  makine her gün boya haznesi ve arkasındaki atık bölümü kontrol edilir . Eğer boya haznesi boşalmış ise bütün boyalar doldurulur . atık kutusu dolmuş ise boş bir şişe takılır ardından dolu olan ise çöpe atılır

BASKIDA PAS AYARLAR

Baskıyı 4 pas basılacaksa step ayarı -90 ile -108  arası olmalıdır ayrıca feader ayarı düşük olmalıdır 22 ile  0 arası olmalıdır
Baskıyı 6 pas basılacaksa step ayarı 50 ile 90 arası olmalıdır. Feader ayarı ise 40 ile 70 arası olmalıdır
Baskı 8 pas basılacaksa step ayarı 100 ile 150 arası olmalıdır . Feader ayarı ise 90 ile 120 arası olmalıdır. (feader ayarları makinenin ilerleme durumuna göre farklılık gösterebilir, bu durumlarda karar baskıya göre verilir.)
Bu ayarların dışında eğer baskıda paslar arasında  üst üste binme varsa step ayarını  düşürmemiz gerekir eğer pas aralarından açmalar varsa tep ayarlarını yükseltmemiz gerekir..(hafta en az bir kere step kontrolü yapıp baskılara o şekilde başlamak iyi olur.)
Eğer malzeme folyo değilse tüm paslarsa feader ayarı 120 olmalıdır ( Avrupa vinil  uzak doğu  mesh black aut oneway  canvas ) bu baskılarda feader 120 olmalıdır ( baskı kontrolü ve düzenine göre değiştirilebilir)
Feader ayarı ise 120 nin üstüne çıkmaz üstünde yazarsanız kendisini otomatikman sıfırlar ve buna dikkat edilmelidir folyo harici baskılarda ciddi sorunlar yaşatabilir..

BASKES BASMA

Baskes basma da gereken birkaç önemli kural var  bunlar ripleme yapılırken baskıyı en az 3 cm çekbarın dışında başlatılmalıdır bunun içinde photo print programında 3 cm sola getirilmelidir çekbardan ve alttan üsten en az 5 er cm fazlalık bırakılmalıdır.

BLACKAUT ‘ A BASKI BASMA ( ÇİFT TARAFLI BASKI YAPMA)

Çift taraflı baskı basmak için ilk önce düzgünce makinaya black aut takılır  ve takılırken kesinlikle ellerinize eldiven takılı olmalıdır .  ilk tarafı baskıya verildiğinde de  ilk önce zeminin temizliğine dikkat edilmelidir eğer kirli bir zemin ise  yere naylon serilip onun üzerinde malzeme sarılmalıdır . baskı bittikten sonra kısa bir süre kuruması beklenmelidir . ardından 10 cm kadar öne alınıp malzemeyi kesip baskı olmayan tarafını düzgünce makinaya takıp baskıya başlamadan önce alttaki baskıyı hesap ederek biraz geriye alıp alıp baskıyı kafayı en iyi şekilde ayarlayıp baskıya girilmelidir

MAKİNANIN REZİTANS AYARI

Makinanın rezitansları  arka rezitans orta rezitans ve ön rezitans ları vardır arka rezitans biraz yüksek olmalıdır diğer ısılardan orta ısı ise düşük olmalıdır ön ısı ise orta seviyeli olmalıdır .    
Folyo baskıda 3 rezitans birden açık olmalıdır ve eğer baskıda nokta nokta damla izleri varsa ısı ayarları biraz yükseltilmelidir eğer  folyo malzemesinde kabarma varsa  ısı ayarları biraz düşürülmelidir .
Vinil baskıda arka ve ön rezitans açık olmalıdır orta ısı ise kapalı olmalıdır  iki ısıda orta seviyede ve  genelde ikiside  aynı ayarda olmalıdır …
Black aut baskıda ise sadece ön ve arka rezitans açık olmalıdır arka rezitans ısısı çok düşük olmalıdır
Mesh baskıda ise sadece ön tarafın rezitansı açık ve biraz yüksek olmalıdır .

Web sitemize girmek ya da sitemizi kullanmak aşağıdaki koşulları kabul etmeniz anlamına gelir. Web sitemizdeki bilgi, veri ve programların izinsiz  kullanılması yasaktır .Dijitalya, Türk Patent Enstitüsi tarafından Dijitalya adıyla tescillenmiştir. Markamızın isim, logo, web sitemizin tasarımı,içeriğindeki  resim,  teknik veriler, kodlar, bilgisayar yazılımları, iş tekniği dahil tüm bilgi ve belgelerin  fikri ve  mülkiyet hakları Dijitalya’ya aittir, ve yasal koruma altındadır. Bu bilgi ve belgeler  değiştirilemez, kopyalanamaz,  çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu durumlar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir Dijitalaya, adli ve  idari her türlü dava hakkına sahiptir.

Yardımcı olmamızı istediğiniz başka konu var mı?

TEK TIKLA ARA