24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Lightbox

Dijitalya

Lightbox

Işıklı reklam panosu Lightboz ürünümüzü inceleyin.

Lighbox Işıklı Reklam Panosu

Lighbox baskısı ışıklı reklam panolarının ön yüzlerinin değişimi için gereklidir. Lightboxlar da backlit diye tabir edilen arkadan aydınlatmalı kumaş kullanılmaktadır. Arkadan aydınlatmalı bu kumaş tam beyaz ve %100 polyester bir tekstil malzemedir. Lightboxlarda bu kumaşın tercih edilmesinin sebebi ışığı mükkemmel şekilde dağıtmasından dolayıdır. Lightbox baskıları son teknoloji uv baskı makinemizle yapılmaktadır.

Lightbox Baskısında Uv Baskı Tercih Edilmesinin Sebepleri

  • Mükemmel baskı kalitesi sunar
  • Dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık sağlar (sıvılar, kimyasallar, güneş ışınları)
  • Beklemeye gerek duyulmadan hemen kullanılabilir bunun sebebi mürekkep anında malzeme üzerinde kuruduğu için
  • Görüntü netliği oldukça iyidir
  • Canlı ve uzun ömürlü renkler

Lightbox yeni nesil ışıklı reklam panoları için kullanılan kelimelerden yalnızca bir tanesidir. Bunun yanında Ledbox, Kumaş Box, Tekstil Box, Led Light Box, gibi kelimeler de kullanılmaktadır. Lightbox bunların en yaygın olarak kullanılanıdır. Lighbox baskısı ışıklı reklam panolarının ön yüzlerinin değişimi için gereklidir. Lightboxlar da backlit diye tabir edilen arkadan aydınlatmalı kumaş kullanılmaktadır. Arkadan aydınlatmalı bu kumaş tam beyaz ve %100 polyester bir tekstil malzemedir. Lightboxlarda bu kumaşın tercih edilmesinin sebebi ışığı mükkemmel şekilde dağıtmasından dolayıdır. Lightbox baskıları son teknoloji uv baskı makinemizle yapılmaktadır.

Lightbox fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA