24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Kumlu Folyo

Yapışkanlı kumlu folyo baskı

Kumlu Folyo

Kumlu Folyo çeşitleri ile sizlere istediğiniz tüm baskıları profesyonel şekil de yapıyoruz. İhtiyacınız ürün hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Kumlu Folyo

Folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır.

Kumlu folyo baskı nedir?

Kumlu folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf ve kumlu olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun kumlu folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir.

Kumlu Folyo Baskı Fiyatları Uygun Kumlu folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli Kumlu folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz. Kumlu folyo baskı çeşitleri nelerdir? Kumlu folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır. Transparan folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır. Kumlu folyo baskı nasıl yapılır? Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Kumlu folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Kumlu baskı içerden yapıştırılır.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA