24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Floor Graphics Baskı

Yere baskı

Floor Graphics Baskı

İster 1 m2 isterseniz 1.000 m2 Floor Graphics baskı ürünlerimiz için sipariş verebilirsiniz.
Ürün hakkında aradığınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Floor Graphics yere baskı ürün hakkında bizimle iletişime geçerek sipariş ve bilgi alabilirsiniz.

Floor Graphics

Floor graphics folyo üzerine dijital baskı sistemi ile baskı yapılarak üretilen zemin malzemesidir. Üzerinde koruyucu tabaka olan yer grafik laminasyonu uygulama işlemi yapıldıktan sonra zemine yapıştırılarak, üzerinde yürümeye uygun hale getirilir.

Floor graphics baskı nedir?

Floor graphics folyo üzerine dijital baskı sistemi ile baskı yapılarak üretilen zemin malzemesidir. Üzerinde koruyucu tabaka olan yer grafik laminasyonu uygulama işlemi yapıldıktan sonra zemine yapıştırılarak, üzerinde yürümeye uygun hale getirilir. Akılda kalıcılığı diğer bir çok reklam türüne göre çok daha fazla olan reklam ürünüdür. Hiç bir yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulaması gerçekleştirilebilir. Folyo PVC esaslı olan bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi, ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadır.

Floor graphics baskı nerede kullanılır?

Dış ve İç mekan dijital baskı makinalarında folyoya yapılan baskı ve zemine yapıştırılır. Yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir. Alışveriş merkezleri, fuar alanları, market içleri v.d. alanlarda kullanılır.

Floor graphics baskı özelliği nedir?

Diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Laminasyon atılmadan kullanılmaz, Aksi taktirde çok kısa sürede tahribata uğrar.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA