24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Duvar Kumaşı

Duvar Kumaşı üzerine Dijital baskı

Duvar Kumaşı

Duvar kumaşı üzerine yapılan dijital baskı ile iç mekan ve dış mekanlar da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duvar Kumaşı

Duvar kumaşı birçok özelliği ile duvar kâğıdı ve boyanın yerine geçer. Performans ve dayanıklılık olarak düşünüldüğünde tercih edilmesi gereken harika, etkili, dayanıklı bir uygulamadır. Peki, duvar kumaşı nedir? Nasıl yapılır? Neden duvar kumaşı tercih etmelisiniz?

Neden Duvar Kumaşı Tercih Edilmeli?

Duvar kumaşı her tür yüzeye uygulanabilmektedir. Bunun için zemin iyi olarak hazırlanmakta ve zemine uygun olarak astar, yapıştırıcı gibi ürünler kullanılmaktadır. Her tür yüzeye uygulanabilir olması nedeniyle işlem sonucunda hata meydana gelmemekte, duvarlar modern, farklı ve derinlikli bir forma dönüşmektedir. 

Diğer alternatiflerine kıyasla duvar kumaşını tercih etmeniz, duvarınızdaki bu kaplamanın yırtılmasının solmasının kısa vadede mümkün olmadığını sizlere gösterecektir. Duvar kumaşının en bilinen özelliği silinebilir ve nefes alabilen yapısıdır. Bu da ürünü uzun yıllar boyunca hiçbir şekilde deforme olmaksızın kullanabileceğiniz anlamına gelir.

 Duvar kumaşı tercih ettiğinizde, kolay temizlenebilir bir duvara sahip olacaksınız. Duvarınız kirlendiği anda kumaşı yumuşak bir bezle ve her türlü temizlik malzemesiyle rahatça temizleyebilmeniz sizin için zaman ve performans açısından büyük bir avantaj sağlar.  Ayrıca ses ve ısı izolasyonunu da diğer ürünlere oranla çok daha fazla sağlayan bu kumaşlar, her mekân için tercih edilebilirdir. 

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA