24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Duvar Kağıdı

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

Dilediğiniz ölçülerde özel tasarım duvar kağıdı çalışmaları, yüksek kalite UV baskı ile makinelerimizde en temiz şekilde kaliteyi ön planda tutarak size özel olarak üretilir. Tasarımınızı bize iletmeniz durumunda istediğiniz görselin duvar kağıdı çalışmasını hızlı bir şekilde üretiyor ve 3 iş günü içinde kargoya teslim ediyoruz. Duvar Kağıdı malzeme genişliği 102 cm'dir. Görseliniz, bu ebada uygun olarak bölünerek basılır ve gönderilir.

Özel Tasarım Duvar Kağıdı Siparişi Nasıl Verilir ?

Duvar Kağıdı
Ölçülerinizi Belirleyin

Tasarımınızı gönderin
veya size özel tasarlayalım

Teknik ekibimiz
baskı onayınızı alsın

Siparişinizi 3 iş günü
içinde kargoya verelim

Dijital Baskı Duvar Kağıdı Fiyatları

UV Baskı Duvar Kağıdı (200gr Dokulu)

$7,61

  • UV Baskı Duvar Kağıdı (200gr Dokulu)
Hemen Teklif Al
ECO Solvent Baskı Duvar Kağıdı (200gr Dokulu)

$5,20

  • ECO Solvent Baskı Duvar Kağıdı (200gr Dokulu)
Hemen Teklif Al

Dijital Baskı Duvar Kağıdı Çeşitleri

Dijital baskı duvar kağıtları ikiye ayrılmaktadır.Tercihinize ve kullanım alanınıza göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.Bunlar sırası ile;

Duvar Kağıdı UV Baskı

UV baskı nedir, neden tercih edilir? Ultraviyole ışınlarının kullanılmasıyla elde edilen baskılar birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Özel baskı Duvar Kağıdı UV Baskı tekniği sayesinde hazırlandığında baskılar uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Baskılarda renk solması ya da yıpranma söz konusu değildir. UV baskıyla hazırlanan duvar kağıdı rengini korur. Canlı, solmayan ve tam renginde baskılar için tercih edilen bu yöntem aynı zamanda duvar kağıdının kullanım ömrünü de korumaktadır.

Duvar Kağıdı Eco Solvent Baskı

ECO Solvent, lateks ya da UV gibi baskı mürekkeplerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ancak uçucu organik bileşenler içerdiği için üretim sonrasında güçlü bir koku bırakır. Bu yüzden baskılı malzemenin iç mekanda kullanılması çok tercih edilmesede isteğe göre üretim yapılmaktadır.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA