24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Duratrans

Sadece Dijitalya'da var...

Duratrans Baskı

Duratrans baskı dış mekanlarda arkadan ışık alınan yerlerde kullanım içi uygun bir baskı türüdür.
Duratrans baskı fiyatları ve ürün hakkında bilgi alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duratrans baskı

Metrolarda, otobüs duraklarında, cafelerde… Işıklı bir pano içinde son derece canlı duran bu baskı şekline duratrans baskı diyoruz. Duratrans nedir merak edenler için ışıklı yüzeylerde baskının daha çok daha net ve canlı çıkmasını sağlayan, ışığı en fazla geçiren malzemedir.

Duratrans nedir?

Işık geçirgenliği yüksek şeffaf plastik bir yüzey üzerine duratrans baskı yapılan ürün yüzeyi puslu, içten aydınlatmalı ve arka tarafında ışığın kullanıldığı, basılı görsel yüzeyi parlaktır. Şeffaf folyo ile kıyaslandığında duratrans baskı çok daha başarılı sonuçlar elde edilen bir baskı türüdür. Duratrans, aslında hemen her yerde karşımıza çıkan bir malzeme.
Duratrans bir iç ve dış mekan baskı türüdür Arkadan ışık almayan yerlerde kullanılmaz. Pleksi kalınlığında olmadığı içinde tabelalarda kullanılması doğru değildir. Fakat hem içte hem dışta doğru malzeme seçilmesi şartı ile kullanılabilir.
Duratrans plastik ve diğer baskı malzemelerine oranla daha sert bir yapıya sahiptir. Biz Dijitalya olarak duratrans üzerine laminasyon kaplayarak baskının çizilmesini, temizlik ve bakım sırasında hasar görmesini önlemek amacı ile laminasyon kaplayarak korunmasını öneririz.

Duratrans üzerine dijital baskı

DURATARANS BASKI FİYATLARI

DURATRANS BASKI Fiyat Baskı Türü
Duratrans Baskı ( Mat Yapışkansız ) 9,27 $ Eco Solvent
Duratrans Baskı ( Mat Yapışkansız Tek Geçiş ) 9,86 $ UV Baskı
Duratrans Baskı ( Mat Yapışkansız Çift Geçiş ) 12,83 $ UV Baskı
Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA