24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Dijital Baskı Fiyatları

Baskı fiyatları

DİJİTAL BASKI FİYATLARI

İster 1 m2 isterseniz 1.000 m2 vinil baskı, branda baskı, folyo baskı, one way vision baskı, kumaş baskı pvc baskı gibi ürünlerin baskı fiyatları.
Ürün hakkında aradığınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dijital baskı fiyatları sayfamızı inceleyin

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

Branda baskı

DİJİTAL BASKI M2 FİYAT LİSTESİ

ÜRÜN ADI Fiyat Baskı Türü
Vinil branda baskı 2,45 $ Başlayan fiyatlar ile..
Kumaş baskı 2,87 $ Başlayan fiyatlar ile..
Folyo baskı 3,40 $ Başlayan fiyatlar ile..
Kanvas baskı 3,75 $ Başlayan fiyatlar ile..
Duvar kağıdı baskı 4,73 $ Başlayan fiyatlar ile..
One Way Vision 4,92 $ Başlayan fiyatlar ile..
Folyo Kesim 5,43 $ Başlayan fiyatlar ile..
Duratrans 5,89 $ Başlayan fiyatlar ile..

Vinil Baskı Fiyatları

Dijitalya dijital baskı açık hava reklamcılık sektöründe sizlere her zaman yenilikler katmaya devam ediyor. Büyük ebat dijital baskı merkezimiz de en büyük baskı ebatımız 50 metreye 60 metre kumaş baskı yaparak rekor kırmıştır. Kurumsal firmaların tercihi olan Dijitalya Baskı Merkezimizde sizlere kurumsal çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı düğün, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital Baskı Fiyat listesindeki fiyatlarımızın hesaplamalarını inceledikten sonra açıklamalarına göz atabilirsiniz.

280gr Vinil Baskı

280gr vinil branda ince branda olup genellikle emlak afişleri, doğalgaz afişleri, evlilik pankartlarında kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilmez. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Çıkan ölçü sayısı 0-14 metrekare altında ise o fiyat listesi ile çarppılır. Yaptıracağınız afiş ise soldan sağa ve yukarıdan aşağı alınan ölçü ile birbiri ile çarpılır daha sonra kaç adet yapılacaksa çarpılır. Daha sonra çıkan net ölçü yukarıdaki fiyat listesine göre hesaplanır. Yaptıracağınız afişte ekstra özellikler olacaksa eğer dikiş, kuş gözü gibi özellikler eklenecekse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

440gr Vinil Branda Baskı Fiyatları

440gr  vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.

450gr Avrupa Vinil Branda Baskı Fiyatları

450gr Avrupa vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.

Bez Afiş Baskı Fiyatları

Bez afişlerde de ölçüleri hesaplama şeklide hepsinde aynıdır. Bez afişler için daha önce branda baskılardan önce kullanılırdı. Şuanda günümüz teknolojine uydurularak yeniden baskı için kullanılmaktadır. Bez baskılar yine genellikle küçük ve büyük ölçülerde kullanılmaktadır. Ancak bu bez afişler ekstra olarak dikiş atılması zorunludur. Daha uzun ömürlü olması için

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlerimiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm’dir. ölçüsü 152 cm’den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıktan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profesyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.

One way vision Baskı Fiyatları

One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz.

TEK TIKLA ARA