24 yıldır hizmetinizdeyiz..

Bas Kes

Yapışkanlı folyo baskes

Baskes

İster 1 m2 isterseniz 1.000 m2 folyo baskes ürünlerimiz için sipariş verebilirsiniz.
Ürün hakkında aradığınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Folyo baskes ve daha fazlası için bize ulaşın

BasKes

Dijital baskes baskı makinelerinde basılmış olan ürünlerin, yine aynı makinede veya optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün kendisi kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların dekupe edilmesine yani kesilme işlemine baskes, yapılan baskının kendisine de baskes baskı denir.

Baskes baskı nedir?

Dijital baskes baskı makinelerinde basılmış olan ürünlerin, yine aynı makinede veya optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün kendisi kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların dekupe edilmesine yani kesilme işlemine baskes, yapılan baskının kendisine de baskes baskı denir. Uygun baskes baskı fiyatları için bizleri ulaşabilirsiniz.

Baskes nerede kullanılır?

Baskes sistemi daha çok ufak ölçülü az adetli etiket tarzı ürünler için tercih edilse de günümüz teknolojisinde büyük ölçüler içinde bu sistem kullanılmaya başlanmıştır. Kısaca baskesin kullanım alanını sınırlamak mümkün değildir.

Baskes nasıl korunur?

Dış mekan baskı makinalarında yapılan baskısının korunmaya ihtiyacı yoktur. Sadece ömrünü uzatmak amacı ile laminasyon çekmeyi öneririz. Fakat iç mekan baskı makinaları su bazlı olması sebebi ile yapılan baskıya mutlaka laminasyon çekmek gerekmektedir.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi veya siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Dijitalya diğer ürünler

Popüler Diğer Ürünler

En çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan, duvar kağıdı, folyo, kumaş ürünlerinin en çok popüler olanlarını inceleyebilirsiniz.

TEK TIKLA ARA